Zastavte se na Národní
Quadrio
Otevírací doba
Nákupní galerie
Po - Pá 8:00 - 21:00
So - Ne 9:00 - 21:00
Supermarket Billa
Po - So 7:00 - 21:00
Ne 8:00 - 21:00
Restaurace a kavárny
Po - Ne 8:00 - 21:00
Café Level & Bar 8:00 - 22:00
Restaurace Polpo 9:00 - 23:00

Kanceláře

Atraktivní poloha na centrálním dopravním uzlu, moderní architektura a vysoká kvalita služeb splňují současné nároky na pracovní prostředí a životní styl.

Více

Chřest se nechce vázat?

22.06.2017

Chřest se nechce vázat. Přesto se zavázal k tomu, že bude celoročně fit a vy ho v Quadrio dostanete vždy čerstvý. V létě to bude odvaz. ;)

Celý článek Skrýt článek

Vapiano hledá posily!

12.06.2017

Netrpělivě očekávaná italská restaurace otevírá svou první pobočku v Česku u nás v Quadrio. A my vám můžeme prozdradit, že stále hledá vhodné kadidáty na různé pracovní pozice! Mrkněte, třeba je to něco právě pro vás >> ZDE 

Celý článek Skrýt článek

Vapiano otevře svoji první restauraci v České republice. Jako první ji ochutnáte u nás!

24.05.2017

V červenci se máte na co těšit, protože pro vás otevřeme první Vapiano Čechách! Na 620m2 vás čeká skvělý kulinářský zážitek v úžasné středomořské atmosféře restaurace, jejíž interiér navrhoval architekt a designer Mateo Thun. Co na to říká Vapiano? „Chi va piano,va sano e va lontano - je staré italské rčení, které nám říká, že kdo žije s lehkostí, v pohodě a nedělá si zbytečné starosti, prodlouží si život a zachová dobré zdraví. Ve Vapianu bereme tuto moudrost jako motto. Snažíme se podle něj žít den co den. Každý vapianista po svém. Především se však snažíme, aby si u nás pohodu a bezstarostnost užívali zákazníci.

Je tomu tak už od 22. října 2002, kdy byla v německém Hamburku otevřena úplně první restaurace Vapiano. Pohoda u jídla z kvalitních čerstvých surovin je „nakažlivá“, a tak se po dvou letech Vapiano vydalo do světa. Zrodil se stejnojmenný řetězec franšízových restaurací.

Dnes už můžete zajít do 180 Vapiano v 31 zemích na 5 kontinentech. A stále přibývají, abychom vám byli stále blíž. Těšíme se na vás od července v Quadrio!”

 
Celý článek Skrýt článek

Rajčata a bazalka rozjíždějí vlastní business.

16.05.2017

První meeting proběhne v nové gastro zóně Quadrio už v létě. A nebojte se! Nepůjde o několikahodinovou poradu o ničem. Tohle bude efektivní, rychlé a voňavé.

Celý článek Skrýt článek

Chobotnice doporučují relaxační koupel v Quadrio!

11.05.2017

S krevetami si užívaly relax v hlubokém talíři. Připravte si chu'tové buňky na skvělý relax i vy. Už v létě!

Celý článek Skrýt článek

Chcete vidět, co se děje v uzavřeném prvním patře?

04.05.2017

Měříme, bouráme, stavíme, a to všechno proto, abychom vám v létě mohli představit skvělé nové restaurace!

Celý článek Skrýt článek

Špagety se přetahují o nejlepší rajčatovou omáčku!

25.04.2017

Očekávané sportovní klání začne v Quadrio už v létě a vy se můžete těšit na ty nejlepší italské těstoviny a skvělé omáčky, které si to o přízeň vašich chuťových buněk rozdají v přímém přenosu.

Celý článek Skrýt článek