Zastavte se na Národní
Quadrio
Otevírací doba
Nákupní galerie
Po - Pá 8:00 - 21:00
So - Ne 9:00 - 21:00
Supermarket Billa
Po - So 7:00 - 21:00
Ne 8:00 - 21:00
Restaurace a kavárny
Po - Ne 8:00 - 21:00
Café Level & Bar 8:00 - 22:00
Restaurace Polpo 9:00 - 23:00

Kanceláře

Atraktivní poloha na centrálním dopravním uzlu, moderní architektura a vysoká kvalita služeb splňují současné nároky na pracovní prostředí a životní styl.

Více

Špagety se přetahují o nejlepší rajčatovou omáčku!

25.04.2017

Očekávané sportovní klání začne v Quadrio už v létě a vy se můžete těšit na ty nejlepší italské těstoviny a skvělé omáčky, které si to o přízeň vašich chuťových buněk rozdají v přímém přenosu.

Celý článek Skrýt článek

Rozmarýn sbalil kotlety!

18.04.2017

Na oslavu jejich lásky chystají na léto v Quadrio super párty na grilu. Na skvělé grilované pokrmy se můžete těšit i vy. Rozpálíme to až na kost!

Celý článek Skrýt článek

V Quadrio vypukla zamilovaná horečka!

10.04.2017

Kadeřnictví Klier vyznalo lásku bance Era a přestěhovaly se spolu do - 1. patra. Lékárna Benu se zamilovala do DM drogerie a přestěhovala se hned vedle ní do - 2. patra. Jo, jaro dělá divy!

Celý článek Skrýt článek

Do Quadrio míří prestižní české i zahraniční gastronomické značky

03.04.2017

Šest nových restaurací se objeví v průběhu několika měsíců v obchodním centru Quadrio. V nově otevřeném patře najdete nejen příjemné posezení, ale díky jedinečným konceptům i rozmanitý výběr jídel a nápojů. Quadrio se tak připojí ke světovým obchodním centrům se skvělou a rozmanitou kuchyní.

Aby bylo možné změny realizovat, dočasně se v centru uzavřou některé obchody. „Prvního dubna jsme uzavřeli první patro, ve kterém začaly práce na nové gastro zóně. S uzavřením patra byl spojen i přesun některých obchodů. Lékárnu Benu zákazníci nově naleznou v -2. patře, kadeřnictví Klier a banku ERA pak v -1. patře.  Na konci března jsme dočasně uzavřeli kavárnu Crepérie a Neoluxor, který se na konci léta představí ve zbrusu novém kabátě v -1. patře,“ říká Petr Brabec Head of Asset management Shopping centers ze společnosti CPI. Zákazníci však i nadále mohou využívat kavárnu na Piazze Quadrio. Z původních obchodů se po vzájemné dohodě o ukončení nevrátí pouze Euronics.

 „Gastronomie hraje v obchodních centrech stále větší úlohu a i proto chystáme pro návštěvníky našeho centra novou gastro zónu. V prvním patře se tak například otevře velmi oblíbený zahraniční koncept italské kuchyně a nebudou chybět ani populární značky kvalitního, rychlého občerstvení. Chceme pro naše zákazníky zajistit prvotřídní servis, aby měli vše v dosahu, pod jednou střechou,“ říká Petr Brabec. Nedílnou součástí plánovaných změn bude také realizace nových zákaznických toalet ve 2. nadzemním podlaží, vylepšení osvětlení a ozvučení centra. „Veškeré tyto změny mají za cíl vyzdvihnout jedinečnost obchodního centra Quadrio, maximálně zpříjemnit návštěvníkům pobyt v centru a dodat nakupování a gastronomii nový rozměr, za kterým se každý bude rád vracet,“ říká Petr Brabec. Uzavření prvního patra nemá na chod obchodního centra významný vliv. Nová gastro zóna bude otevřena v létě tohoto roku.

Celý článek Skrýt článek